Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megérné nekem megvenni a...

Megérné nekem megvenni a diablo 3-mat?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam az 1-2-őt de nem tetszett. igazából nem a műfajjal van bajom, bár eddig minden ilyen fajta játékot meguntam (torchlight, torchlight2) de amúgy alapvetően tettszik a sítlus. Az egyetle bajom a d2-vel az volt, hogy nem volt semmi ami ott tartot volna. (tudom hülyén hangzik de na...) A grafika nyilván mai szemmel nézve ronda, de persze nem várok el semmit egy 2000-es játéktól. Azonban a játékmenet is unalmas , repetitív volt számomra. nem vagyok grafika mániás, sőt nagyon sok olyan indie játékkal játszottam, aminek béna volt a grafja (minecraft, terraria, stb) de ezekben mindben volt valami ami oda ragasztott a képernyő elé. De itt nem. pedig mindenki oltalmazza ezt a játékot, de nekem nem tettszett.

A 3-ban van alami olyan változás ami miatt ott ragadnék a képernyő elött?



2013. dec. 22. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az elso ketto nem tetszett, ez nem a te jatekod. Szvsz unalmasabb, mint a masodik resz.
2013. dec. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alapvetően tetszik a stílus, de mégsem kötött le se a Torchlight, sem pedig a Diablo. Szerintem inkább hagyd, de van Starter Edition, az ingyen van, nézz bele.

Esetleg próbáld még ki a Path of Exile-t, hack and slash ez is mint amiket mondtál, nem rég jelent meg és ingyenes. Steamről lehet lekapni.

2013. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!