Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani nekem ilyen...

Tudnátok mondani nekem ilyen játékokat?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami:

1.jó grafikájú (nem a legjobb de attól még tűrhető)

2.IZGALMAS (1-ik főelem)

3.legyen multiplayer (ez nem muszáj csak jó lenne)

4.lehessen benne valahogy fejlődni (pl: új cuccokat venni, vagy erősödni valahogy.)

Hát ennyi lenne xD remélem vannak ilyen játékok mert mostanság eléggé unatkozom . Leülök a gép elé és nem tudom mit csináljak :D Előre is köszönök minden választ!(12éves vok és fiú)



2013. dec. 22. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Dishonored, Assasin's Creed sorozat, Prototype 2.

2013. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó de én nekem főleg ingyenes kellene és lehetőleg ne ilyen történetről szóló legyen mert engem azok halálra untatnak( a tehetetlenség) de azért köszönöm a kommentet :S jöhetnének még! :)
2013. dec. 22. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Arma 2 a DayZ moddal. "enKór" webshopban ingyen árulják a játékot. Vagy a Pirátebájon is, ott van olyan verzió is amiben rögtön a moddal együtt van.
2013. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szép és jó, viszont akkor nem ártott volna pontosabban leírni, hogy mit is vársz.


Akkor vlaószínáleg a World of Tanks jó lenne számodra.

2013. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, a wottal játszottam is régebben naon tetszett el is felejtettem, hogy miért hagytam abba :D de attól még jöhetnek kommentek! :)
2013. dec. 22. 22:08
 6/8 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzá írni, hogy újra elkezdem a wot-ot :)
2013. dec. 22. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:
A legjobb neked az MHSZ.
2013. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az meg mi? (nem találtam ilyen nevű játékot [ha esetleg megtudnád mondani a teljes nevét]és ha ez vmi "vicc" ,hogy ez vmi más dolog akkor nem is érdekel :D )Azért jöhetnek még válaszok!
2013. dec. 23. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!