Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout3 magyaritás?

Fallout3 magyaritás?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet magyarítani a Fallout 3 nevű játékot? Elvileg magyar nyelvűre is lehet állítani, mert hogy így is kiadták, de nekem angol...
2013. dec. 22. 01:14
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és Goty edition
2013. dec. 22. 01:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha beszélsz angolul, akkor nem ajánlom, hogy magyarítással játssz, mert valami förtelmes, rengeteg félrefordítás van benne, van olyan, ahol köze sincs az eredeti szöveghez, bár ezek a hibák általában a játék eldugottabb helyein találhatóak meg, szóval annyira nem vészes.

Tölts le hozzá magyarítást, vagy töltsd le egyből magyarítva.

2013. dec. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megoldva a probléma :)
2013. dec. 22. 10:03
 4/4 anonim válasza:
#2 Hát örüljünk,hogy van magyarosítás mert szerintem abban mindenki egyetért,hogy tömérdek mennyiségű szöveg van benne,de nem tudom te mit láttál mert én nagyon kevés hibát láttam,1 kezemen megtudnám számolni,de azok is olyanok amik betűhibák,nem pedig fogalmazás....
2013. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!