Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek az Assassin's Creed...

Nektek az Assassin's Creed 4-ben elérhető a flotta?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja ,hogy nekem miért nem akkor légyszíves írja le a választ. Előre is köszönöm

2013. dec. 21. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A flottát csak eredeti játékkal lehet elérni sajnos,mivel csatlakozni kell a ubisoft szerveréhez.Ugyanúgy nagy fehér bálnát is csak így lehet vadászni. :/


Ha neked az van akkor nem tudom.

2013. dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem is lehet 100%-an kijátszani? Mert akkor nem tudom a flotta nélkül megtalálni az összes ládát mert háromhoz kell térkép.
2013. dec. 26. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem sajons :/.Én is ideges voltam mert nekem is törtben van meg és mikor megtudtam,hogy nem lehet 100%-ra kijátszani,akkor ideges voltam,hogy szenvedtem ennyit.Szóval max 99%-ig lehet :(.

És mellesleg az abstergo kihívásokat ha viszed azokat sem tudod kivinni mert ott is kell a flotta.

2013. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:( Azért köszi a választ
2013. dec. 29. 18:19
 5/8 anonim válasza:
mi? nekem tört verzió van és tudtam cápára is meg bálnára is vadászni :D wTF
2014. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oké....de fehér bálnára vagy mire nem tudsz....és a flottába sem tudsz bemenni
2014. aug. 26. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Sebaj okt. 28-án jön az ACU, gondolom várod te is :D

Remélem ott is nem lesz valami hasonló, mert ki szeretném full-ba játszani.

(1. voltam :D)

2014. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is várom...meg ez a rész is nagyon tetszett ennek ellenére....de számomra Ezio-t és kalandjait nem lehet überelni vagy legalábbis nehéz lesz :DDD
2014. aug. 28. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!