Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri még megvenni a Call of...

Megéri még megvenni a Call of Duty: Modern Warfare 2 nevű játékot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy többen kérdezték már, és láttam, hogy majdnem minden válasz az volt, hogy már alig játszanak rajta. Azt szeretném megtudni, hogy mihez képest? Én Call of Duty 4-ezek, általában TDM-ezek, és szerintem azért vannak ott is elég sokan, bár én majdnem csak 1 szerveren játszom fél éve, szóval nem vagyok tájékozott más szerverekről. Az MW2-ben azért jóval többen játszanak, vagy nem? És egyébként az MW2 sokkal jobb, mint az 1? Csak mert mostanában láttam videókat, és abban azért jóval jobbnak tűnik, sokkal több benne az újítás, ezért most nagyon bezsongtam rá. Most láttam interneten, hogy már 4000Ft-ért árulják. De feleslegesen nem szeretnék pénzt kidobni, mert sajnos nem tehetem meg, ezért kérném a véleményeket.

Köszönöm!



2013. dec. 20. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen rossz gondolatmenet.

A CoD 4 egy hatalmas átütés volt maga idején, ezért játszanak vele még baromi sokan, + ha jól tudom a a hardcore-ok is itt tolják.

Az MW2 is egy baromi jó volt, de itt már érezhető volt az IW lustasága és hanyagsága, és nagyon elhanyagolták és ez lett belőle: http://www.youtube.com/watch?v=m4F0VVa9ZfI


Ergo nem éri meg (sajnos).

2013. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj, az MW2-t ingyen is lehet játszani, minek vennéd meg? Ajánlom, hogy tedd fel a törtet, majd döntsd el, hogy megveszed-e. PM-ben adok linkeket.
2013. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!