Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemrég beruháztam egy 12GB-os...

Nalen kérdése:

Nemrég beruháztam egy 12GB-os Playtstaion 3 játékkonzolra, ám akkor nem gondoltam, hogy ennyire kevés lesz az a hely, és utóbbi napokban igen erősen gondolkodom azon, hogy bővítem a HDD, tudok segíteni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval olvasgattam és sok helyen írták,hogy egy 2,5inch átmérőjű,5400rpms-es,9,5mm max magasság, SATA 2-es merevlemezek megfelelő erre a célra(persze tudom, hogy a HDD melett szükségem,lesz még egy beépítő keretre).Ezért keresgéltem,és találtam egy linket. [link]

Ez a HDD megfelelő lenne a feladatra szerintetek?



2013. dec. 18. 17:01
 1/10 TaKy99 ***** válasza:


Bár nem értem, hogy ha egyszer beruházol kb 15.000 et bővítésbe, akkor már miért nem teszel még hozzá 2 ezret és teszel bele 500-ast, vagy + 5ezer ért 1TB-ot?

2013. dec. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazából rá van írva a játékokra h menyit foglalnak mid 1.


De elég a 12 GB is csak akkor max 3 lehet fent mert több nem fér el.

De még a legújabb játékok sem foglalnak 4,5 gigánál többet.

2013. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2# a gta5 10gb-ot foglal -_-
2013. dec. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TaKy99 ***** válasza:

X3 :) 12GB egy vicc!

Töltsd már le a 12GB-ra a Store-ból az ingyenes U3-at.

~ cirka 50GB + ugyanennyi free kell a telepítéshez....

2013. dec. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4-es

Az U3 hogy foglalna már 50 gigát a borítón is 3.2 van.

Ne hallgass rá marhaságot beszél nincs az a ps3 játék ami többet foglalna 5-6 gigánál még a The Last of Us is 1 GB-t foglal ami most jött ki kb 3 hónapja akkor az Uncharted 3 hogy foglalna már 50-et, ami 2011-es.


Nézd itt a borító


[link]


Balról második.

2013. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 évesen sokat tudsz a játékokról inkább maradj csendbe jobban jársz.
2013. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TaKy99 ***** válasza:

XD

Megy itt rendesen a személyeskedés!

#5 olvasd el mit is írtam pontosan. Megadom a kulcsszót ami segít a mondatot értelmezned: store

Menj fel nézd meg, hogy mennyi helyet foglal együtt az U3 single és multi. Az 50GB még lefele is van kerekítve.


#6 Csak csendesen jegyzem meg, hogy a 99 a nickem után nem a születésem éve. A szerencseszámom. Akkor alapítottam az első vállalkozásom. ;)


De kár vitatkozni a számokon. A 12GB akkor is édeskevés, ahogy a kérdező is mondja. Olvassátok csak el: " ám akkor nem gondoltam, hogy ennyire kevés lesz az a hely"

2013. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez már nekem fájt...-_-

Arra értette hogy leszeded a store-ról a teljes játékot nem hogy megveszed a lemezt azt felteszed amit kér

2013. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem,hogy megveszem lemezen. Az szóba se jöhetne ,hogy stor-ról szedem le, de akkor beruházok arra a merevlemezre amit linkeltem.Köszönöm a segítségeteket!
2013. dec. 21. 20:31
 10/10 anonim válasza:

Heló én is merevlemez cserére készülök jó lett ez a merevlemez neked amit linkeltél ?

Köszi 😏

2014. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!