Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Doom: The Boardgame Expansion...

Doom: The Boardgame Expansion Set hol lehet beszerezni? Egyáltalán lehet kapni Magyarországon? Elég sokat kerestem, de a nevesebb boltokban semmi róla, csak az alapjáték kapható.

Figyelt kérdés

Olvastam sok fórumon, hogy több embernek is megvan, sőt! Lehet hogy amikor kijött vásárolható volt de mára már beszüntették? Ha valakinek van, legyen szíves megírni, hogy hol vette. Ezenkívül ha tudtok még ajánlani sok dolgot tartalmazó, harcban bővelkedő érdekes társasjátékot jöhet!

(Egy pakli kártya és 10 db műanyag zseton nekem nem társasjáték)


2013. dec. 16. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már egy évekkel ezelőtt kiadott kiegészítő. Már külföldön sem könnyű hozzájutni. Annak idején árulták nálunk is (például itt: [link] ), de persze évek alatt már elfogyott. A mellékelt linken egyébként próbálkozhatsz kapcsolatfelvétellel, mert a Compaya vállal olyat, hogy külföldről beszerzi a cuccot. Ha találnak még.
2013. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze magyar nyelven nem létezett soha ez a kiegészítő!
2013. dec. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi, írtam már nekik mailt.
2013. dec. 16. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!