Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A régebbi Minecraft mentéseime...

A régebbi Minecraft mentéseimet hogyan tudnám az adott verzióval kompatibilissé tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor felraktam az új Launchert és a Minecraftot, és bemásoltam a régi mentéseimet, akkor nem voltak benne az adott verzió újításai. Ezt kiküszöbölendő szeretnék tanácsokat kérni.

2013. dec. 16. 01:30
 1/5 anonim ***** válasza:
simán berakod a .minecraft/saves mappába őket, és amikor elindítanád single-ben, a minecraft érzékeli, hogy régebbi, ezért úgymond felpatcheli őket.
2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Úgy érted hogy nem akar új biomokat generálni??

Ennek az lehet az oka hogy a már felfedezett területeket nem fogja átváltani új biomokra!Ehhez McEdit-ben újra kell generáli az adott területet!

2013. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Arra gondoltam, hogy nemrég felraktam az 1.7.2-es verziót, a mentésem meg 1.4.x-ben volt, ezzel a verzióval játszottam utoljára. A régi Launcher-t mikor frissítettem, akkor frissített maga a pálya is. Most új Launcher-el nem tapasztaltam ezt. A "saves" mappába bele is helyeztem a pályákat korábban.


Én pontosan arra gondoltam, hogy mikor így elmentem szétnézni, akkor pl. nem láttam új növényeket a közeli füves területen (lehet csak nem vettem észre, de csak nem :D ), de mikor új pályát generáltam már jöttek is az új növények. Ezt nem tudom hogyan lehetne kiküszöbölni. :/

2013. dec. 16. 22:41
 4/5 Br3nor ***** válasza:
Ha bekerül egy új növény egy frissítéssel akkor nem fog odateremni a már legenerált területre. Ha egy 1.4.x-es mapot teszel be el kell menned a legenerált terület határára és újat felfedezni. Oda már be fogja tenni, de ha nincs olyan dolog a mapon ami nagyon kéne érdemesebb újat generálni
2013. dec. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából lenne olyan dolog, ami miatt kellene, ezért is kérdeztem, de akkor egy Launcher-en belül miért tudta a pályához tenni a frissítéseket, egy új Launcher pedig miért nem? Nem lesz kedvem minden egyes új, felrakott Launcher után új pályákat kezdeni. Valahogyan csak lehetséges követni a lépést a frissítésekkel... :/ Egyébként nem sok értelme van pályát kezdeni, minden frissítés után egy új pálya, ehh...
2013. dec. 27. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!