Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valamiféle módja az...

Van valamiféle módja az RP/Skin szerzésnek, a vásárláson kívül?

Figyelt kérdés
Gondolok ezalatt valamiféle tournamentekre, stb. A referralos módot azt tudom, de mivel nincsen olyan ismerősöm, aki játszana lollal, a referralommal, és időigényes lenne felhúzni 10 accot 10-es szintre, az kilőve. Esetleg ha valami skin szerzési módot tudtok leírhatnátok itt, vagy privibe. Hallottam még régen 1 módot a skin szerzésre, hogy van 1 oldal, ahol hétvégente vannak meccsek, és ha megnyersz párat, kapsz skint.(?)

2013. dec. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hülyék ők sem.
2013. dec. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulmányozd: [link]


Tudom ref link, szóval töröld ki a .net utáni részt, ha nem vagy híve az ilyen dolgoknak. Lényege, hogy naponta tolhatsz szerverenként 1 custom gamet, ha ott nyersz, kapsz 1 dollárnak megfelelő pontot. Ts3-on szervezik össze a meccseket. Minden fontosabb infot megtalálsz az oldalon. Lényeg, hogy ebből a pénzből vehetsz RP-t.

2013. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!