Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft - Miért szürke a fű?

Minecraft - Miért szürke a fű?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy Westeroscraft textúracsomagot, betettem a resourcepackba és mikor kezdek egy új világot a fűblokkok, a fű és a fák is szürkék lesznek. Mi lehet az oka és hogy lehet visszatenni zöldre?

2013. dec. 7. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ok: Új verziókban ha új tárgy/blokk kerül a játékba akkor bővülnek a textúrák is, néha még fel is cserélik őket (a sorrendjüket)


Megoldás1: Belekontárkodhatsz és átszínezheted, létrehozhatsz hozzá új textúrát, ezzel én nem foglalkoztam de itt egy link ami segíthet: [link]


Megoldás2: Ha van a textúra pakknak a te MC verziódhoz készült verziója, akkor azt tedd fel és jónak kell lennie, hacsak nem valami összecsapott az egész.

2013. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!