Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek feltűnt hogy a League...

Nektek feltűnt hogy a League of Legends a karaktereket más helyekről copyzza le?

Figyelt kérdés
Szeretem a játékot meg minden, de most hogy jön ki Yasuo elgondolkodtam hogy elég durva Vagabond copy. Aztán végig néztem a karikat és rengeteg hasonlóság van(Filmek-Sorozatok-Animék-Játékok): Ahri- 9Farkú (Naruto); Fizz - Kis Gyoujin (One Piece); Elise - Arachne - Rengeteg filmben szerepelt; Jayce - Starcraft; Dr.Mundo - (Lila) Hulk; Thresh - Pirates of Cariben; Trinda - GoT; Shaco - Joker (Batman széria); Shen - Scorpion/Xub Zero (Mortal Kombat); Nautilus - Big Daddy (Bioshock); Amumu - Tutthankamon; Olaf - Odin; Sion - Warcraft III; Lee Sin - Avatar: The Last Airbender; Pantheon - King Leonidas (300); Nidalee - Feral Druid - WoW; Urgot - Doctor Who (2005) S04.

#LeagueofLegends;LoL
2013. dec. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég élénk a fantáziád, ami nem baj. A Jayce kis a Starcraft-ból? Mert ugyan 10 évet játszottam vele, nekem nem hasonlít senkihez. Lee Sin - Avatár ....WTF??? Shaco -Joker.. ennyi erővel minden bohóc joker. Tény, hogy a kék nija elég subzero-s, de szerintem itt a legtöbb prototípus. Pl Pantheon egy lándzsás római/spártai harcos, de azért ilyen a 300 előtt is volt. Na meg Mundo, mint hulk? Inkább Mr.Hide. Szerintem nem nagyok a hasonlóságok, koppintásnak abszolút nem mondanám.
2013. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet csak véletlenek, viszont tudok egy 1:1ben copy-t, Wukongot. Egy régi Jackie Chan filmben szerepelt Wukong mint Majomkirály, sőt utána olvastam, benne van a kínai mitológiában.
2013. dec. 12. 14:04
 3/3 NewFreeee ***** válasza:
Magát a karaktert valóban onnan vehették, de ettől függetlenül még nem koppintás...... Voltaképp ez az egész alapjában véve baromság.
2015. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!