Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul az Assasin's...

Bandi1530 kérdése:

Miért nem indul az Assasin's Creed IV (4) black flag? Telepítettem frissítettem, crackeltem de nem indul.

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert warezos, ha fizetnél a játékokért nem lenne ilyen problémád.
2013. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én csak ki szeretném próbálni, mert sok olyan játék van amit nem éri megvenni. Én először szeretném letölteni és kipróbálni.
2013. dec. 7. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondtam én is anno, viszont az Ac4-nek a mobil applikáció miatt nem jó warezolni. Ha nem jutsz hozzá Kenway flottájához, akkor nincs értelme a játéknak. Sok pénz onnan jön be. Így van értelme az eredeti megvasarlasanak.
2013. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak egy olyan hibát ír ki hogy: Az eljárás belépési pontja (uplay_r1_UPLAY_ACH_EarnAchievement) nem található a DLL-ben (uplay_r1_loader.dll).
2013. dec. 9. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Tedd újra, tedd fel a hozzá adott directx valamit utána pedig mehet. Általában a hozzá mellékelt directx-ben vannak a dll fájlok amelyek a játékhoz kellenek, mert nem véletlenül van hozzáadva. De ha nincs, akkor is tedd újra a játékot és indítás előtt tegyél fel 1 kb hozzá való directx dllpakkot.
2013. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom :D
2013. dec. 9. 16:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudnál linket küldeni?:)
2013. dec. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!