Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri újra a...

Szerintetek megéri újra a Leauge of Legendssel játszani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Silver V-ben kötöttem ki season végén de nagyon felidegesít hogy állandóan szórakoznak az emberrel,trollok satöbbi. Mindig abbahagyom a játékot de valamiért megfog és játszani szeretnék vele újra.. Szerintetek megéri azért tépni a hajamat hogy 1 év múlva egy gold vagy platinum keretem legyen? Motivációkat elfogadok :D

2013. dec. 3. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
League
2013. dec. 3. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne érné meg!
2013. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pappgr ***** válasza:
Imádom a leauge of legends-et és szerintem megéri mert tök menő dolgokat lehet nyerni a season végén. És mellesleg a trollok nem jutnak feljebb silvernél, még egy tipp.: Kezdj el párhuzamosan játszani EU West-en szerintem sokkal jobb a színvonal.
2013. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, easten silver II lettem, Westen Silver V. De mindig abbahagyom. Most azon gondolkozom, hogy keresek 1-2 aktív embert akivel kezdhetjük lvl1-ről és mire 30ra érünk annyira összeszokunk és fejlődünk, hogy a goldnak simán meg kell lennie.
2013. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a trollok ellen motivációt akarsz:

tegnap és tegnap előtt zsinórban 7 rankedet nyertem úgy, hogy ezekből 6 meccsen vagy afk, vagy feeder, vagy trollpick volt, egyes meccsken ezek keveredtek is :D


Szóval igazából ha valójában feljebb tartozol a meccsek többségét meg lehet nyerni, még supportolva is!

2013. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanannyi esély van troll csapattársra mint troll enemyre. A nagy számok törvénye szerint hosszútávon nyereségesnek kell lenned, ha tényleg annyira jó vagy. Ha meg nem, gyakorlás, gyakorlás, gyaokorlás. Hogy megéri e? Ha szereted csinálni, akkor igen. Szerintem nagyon jó játék :D
2013. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!