Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi van ma a Cabal Online-al?

Üveges kérdése:

Mi van ma a Cabal Online-al?

Figyelt kérdés
Régen évekkel ezelött játszottam vele.Sokat változott az évek alatt?Mondjuk kb. 2010-hez képest?Megvan még a feeling?Nem könnyítették?Vagy netán teljesen elcseszték az egészet?Aki képben van légyszives világosítson fel,mert újra megjött hozzá a kedvem és nem akarok csalódni.

#változás #serdülőkör(?)
2013. nov. 29. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hali ne menj vissza cabalra, teljesen kaki lett mindenkit lefosztottak valaki újra kezdte, csomó magyar ott hagyta kb a 99% van össz vissz 2 magyar guild ha van 20 magyar összesen cabalba aktív akkor sokat mondtam, patchekel elbaszták az egészet, nem éri meg nekem is volt egy 190 kicuccozott karim oda adtam egy idegennek, kaki lett az egész ja és a drop a legrosszab szeretem a kívásokat de 2honap allat egy 50kk feletti cucc nem esett
2013. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát igaz, tényleg szar lett, utoljára 2010 ben volt még jó a Cabal...
2014. júl. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!