Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Drag Racing Nevű Androidos...

Drag Racing Nevű Androidos játék! A Camaro ZL1-et mivel lehet elverni?

Figyelt kérdés
Van egy full tuningos Renault Clio-m, egy elég alap BMW M6 F13, meg egy kb. félig tuningolt Mercedes Benz CL563 AMG. Melyikkel tudnám odaverni? Mindig csak az utolsó 7-8 mp-ben előz meg, addig mögöttem bírom tartani, de utána lehetetlen. Mit tegyek?
2013. nov. 28. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyenes dolgokkal tuningoltál? Gondolom ugyan az a forráskódja, mint a WP8 verziónak. Ugyanis egy WP8-as fejlesztő rájött, hogy kva nagy árverések vannak a játékba írva, hogy vegyél jobb autót vagy alkatrészt valódi pénzért.


Android-on próbálj pénzt csalni magadnak a GameCIH nevű app-pal, és tuningold az autód az amúgy valódi pénzért elérhető alkatrészekkel.


WP8-ra simán töltsd le a tört verziót, ahol ki vannak javítva ezek a dolgok.

2013. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mi nem ugyanarra a játékra gondolunk...
2013. nov. 28. 16:42
 3/3 anonim válasza:
Tuningold fullra a Nissan skylinet nekem sikerült vele
2014. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!