Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti wow szerón milyen...

Eredeti wow szerón milyen kaszt és fajt kezdjek?

Figyelt kérdés

Olvastam sok helyen hogy ragnaros szerverén van sok magyar, de nem tudom alli vagy hordában, illetve kasztot se tudom melyik a keresettebb?


Nekem ami bejön: warrior,hunter,paladin,priest,shami,warlock,druida


Tankolni nem igazán szeretek azt tegyük hozzá!:D De kisebb instákban elég jól elvagyok. (Gondolom warrior kilőve) :D


2013. nov. 24. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lock-ot ajánlom, jó DPS nagyon főleg ha skilles vagy. Druidát is ajánlom bármi képes lenni. Hunter nagyon könnyű kezelni, kezdő is simán tudja, pont ezért rengeteg van. Paladin szintén, ráadásban szívatós egy kaszt. Priest skilles de jó kari, wari is szintén. Shaman nekem nem jött be, elem nagyon könnyű cement nagyon nehéz healelni meg szopóka vele.
2013. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, te is eredetin nyomod? Én még a trial eredeti wow szerón vagyok még, de 10.-én veszem csak meg teljesben.
2013. nov. 24. 19:24
 3/5 anonim válasza:

Arms warriort :D pvpre elég jó.De ha az nem akkor Priest később dual talental


retri pala,warlock mintha gyengébb lenne mint régen volt.

2013. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár én már nem venném meg, a wow túlvan a fénykorán, panda is egy maximum közepes lett, cata egy bődületes kaki, BC volt anno az igazi, azóta sem tudtam élvezni úgy egy raidet mint SWP-ben és BT-ben.
2013. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, akkor melyik mmorpg verjem el a drága pénzem? :D
2013. nov. 24. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!