Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tudnék csinálni a gépemmel...

Mit tudnék csinálni a gépemmel, hogy az internetes MMORPG (tehát több memóriát igénylő) játékok kevésbé fagyjanak le/ lagoljanak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Porold ki..

De most komolyan szerinted mit? Felújjítani. Több RAM,jobb videókártya stb..

2013. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

-.-"

De úgy hogy ne kelljen rá költeni. Nincs valami ilyen program, vagy akármi ami begyorsítaná?

2013. nov. 23. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Felraksz egy regebbi oprendszert, ami kevesebb ramot zabal. Program nincs.
2013. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De hogyne lenne, beírod a google-ba hogy gépgyorsító program 2.0 leszeded, természetesen ingyenes a program és még az új Battle Field-et is vinni fogja fullon!


Most komolyan?

2013. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát maximum az ilyen Optimizer Pro s egyebeket használhatod ilyesmire. Ezeket "Optimalizáló" programoknak hívják. Ha értesz a beállításához, akkor el lehet érni, hogy szinte minden memóriát, stb az mmorpg-re fordítson. Vannak ingyenes programok, érdemes kipróbálnod:


Ashampoo WinOptimizer


Az én meglátásom szerint az ingyenesek között ez a legjobb. Mielőtt még jönnének a szakbarbár megkövezők, előre szólok: Tudom, hogy ezzel hivatalosan csak az op.rendszer felhasználásait állítgatod! De mint mondtam, a megfelelő beállítgatásokkal, (kisebb trükkök amik a neten megtalálhatók) rengeteg dolgot el lehet érni ezzel a programmal, köztük, hogy szinte minden memóriát az mmo-ra fog fordítani a gép.

2013. dec. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!