Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rage című játék menyire...

A Rage című játék menyire open world?

Figyelt kérdés

Hi. Arra lennék kiváncsi hogy a rage játék mennyire open world, és hogy mennyi fajta fegyver arzenál van benne? plusz azokat mennyire lehet upgrade-elni? Mennyire bugos? Megéri megvenni? Jó játékélményt nyújt?

- Válaszokat köszönöm!



2013. nov. 22. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Csáó. A játék fél open world-fél csőjáték, ezt értsd úgy, Hogy a nagy, külső területeken szabadon lehet mászkálni (és mivel elég nagy, ezért főleg autóval)viszont a belső, harci területek igazából elég csőszerűek, bár elég sok az enemy sok helyen, ezért nem nagy bánat. A játékban a régi szép idők elenére 9-10 fegyver van benne,pisztolytól a mesterlövészpuskán át a rakétavetőig minden. Van többféle lőszer is, teszemazt sokkoló söréteslövedékek. Az upgradekből nincs olyan sok, de azok hasznosak. Én végigvittem, bug nincs sok benne, de a grafikák betöltésével sokszor bajok vannak, ezért nézik le a játékot sokan. pl. gondolj arra, hogy megforduslz, és csak tölt be a textúra. elég szar, de nem ad nagy teljesítményproblémákat, ráadásul ha a játékra figyelsz, akkor úgyis leszarod az ilyen hibákat. Amúgy a történet sem nagy cucc, de igazából egész jól megérthető. Nekem tetszett, ráadásul olcsó is, (nálunk az anarchy edition csak 3000 ft volt), ráadásul ven benne kétféle jól megkomponált multiplayer, az egyik ilyen autós, carmageddon-stílusú, a másik pedig coop küldetések. Saját véleményem szerint érdemes megvenni.
2013. nov. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!