Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tok Ainban másik világba...

Hogy tok Ainban másik világba menni?

Figyelt kérdés
Na szal ott voltam ahol megkapjuk a szárnyat és meghaltam (csak énvok ilyen béna..) és most a kezdő ponton vok de vissza szeretnék menni..azt h tom megcsinni?

2013. nov. 21. 20:55
 1/4 anonim válasza:
Bemész a kis Agairon Village-be.Ott a Kalionak balra van 2 angyal szobor egymással szemben,köztük fent és lent egy-egy vízszintesen fektetett kör.A körben áll 2 emberek.Az egyik neve alá <Transporter> van irva. A másiknak meg <Teleporter>.A teleporter kell neked. És ment a teleportra.Ott válaszd ki a legfelső szárnyacskát.Na az a szárnyacska Sanctum,ahova a szakosodás után kerültél.Ha még igy sem megy akk irj priviben és neki esek még 1x. Remélem meglesz :) Sok sikert :)
2013. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dehogy vagy te bena, Aionban a halal nagyon hetkoznapi dolog

jo utmutato, mar ha elyos vagy

kicsit kiegeszitem: a teleporter egy masik vilagra visz at, mig a transporter az adott vilag valamelyik pontjara

minden varosban van egy obelisk nevu szobor, hozza tudod kotni magad, ha meghalsz akkor az adott szobornal eledsz ujra

2013. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2013. nov. 22. 15:34
 4/4 anonim válasza:
Bocsi a hiányosságért :)
2013. nov. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!