Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a GTA 4 Episodes...

Nem megy a GTA 4 Episodes from Liberty City, hogyan tudom elindítani? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy GTA IV Complete Edition-t ami tartalmazza az Episodes from Liberty City-t, viszont az alap játék nagyon szépen fut, de a kiegészítőt a játékból nem tudom elindítani csak a Total Commanderből. Ezután a játék nagyon szaggat, akad. Mit csináljak hogy ez a probléma megszűnjön? A gépem a követelményeknek megfelel. (I7, 8GB RAM, AMD Radeon HD 7730M DDR3 2 GB) Segítsetek! Előre is köszönöm!!!!

2013. nov. 21. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak az Episodes From Liberty City van meg, és az elején nekem is akadozott. 1-2 óra játék után viszont csak a megterhelő grafikája miatt, és úgy is kicsit. Bár nekem megvan az ajánlott, így nem is értem. A lényeg, hogy fél óra játék után lesz élvezhetőbb a játék. Engem eddig a 9 nap során csak 2-szer dobott ki.
2013. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) megpróbálom hátha jó lesz :)
2013. nov. 23. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2013. nov. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha továbbra sem megy, akkor van egy tippem: vagy vedd alacsonyabbra a látótávolságot, vagy a kocsival nem menj túl gyorsan, hagyd betöltődni a várost (épületeket).
2013. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!