Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért ilyen drága a Battlefield...

Mért ilyen drága a Battlefield 4 és a GTA V?!

Figyelt kérdés

pár napja sétáltam a tescoban és látom hogy mind a ps3-on mind az xboxon nagyon drága. több üzletben is megnéztem és az árak ugyanigy vannak.jo tudom hogy minőségi játékok meg most jelentek meg, de akkor is ez egy kicsit sok. nem panaszkodno akarok, megvan eredetibe majdnem az összes cod, a bc3, ac3, stb....szoval játék terén nem vagyok spórolós de mint mondtam, ez a 17ezres ár akkor is kicsit erős...

neketek mi a véleményetek?



2013. nov. 21. 06:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Már a cím miatt is..
2013. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért olyan drága mert rossz helyen nézed. Szaküzletekben sosincs egy konzolos játék 13k HUF felett még megjelenéskor sem. Igazából nem is értem, hogy miért a teszkót meg "más üzleteket" nézed és nem pedig azokat amik erre vannak specializálódva, ez kb olyan mintha szerelőtől akarnék szerszámot venni, naná hogy többször annyiért adja mint ami a rendes szerszámboltban lévő ára.
2013. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mint irtam nem, nem konkrétan a tescoba mentem megvenni csak amikor arra jártam, megnéztem és akkor láttam milyen drága..
2013. nov. 21. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Utólsó válaszoló mégis milyen szaküzletre gondolsz?

gameshop,konzolvilág,konzolszerviz mind 15k HUF mond már hol találsz te 13k ba??

2013. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Keresni kell.

GTA V 13k huf [link] pont tegnap fogyott el a raktárjukból de vannak még webshopok 12-14k közötti áron.


Bf4: 13-14k -ért a cdgalaxisnál találtam legolcsóbban:

[link]


ÉS még nem is beszéltünk a külföldről importált "kamionról" leesett példányokról + az orosz oldalakon az ár 30%-áért megvehető kulcsokról.

2013. nov. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4:

De a válaszod stílusából ítélve te nem érdemled meg, hogy helyetted googlézzon más, vedd meg drágán jó lesz úgy neked.

2013. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs nem akartam bunkó lenni ideges voltam amúgy xboxra kellene nekem de ott még sajnos 15k!
2013. nov. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 polip852 válasza:
azért mert újjak és a korábbi verziók is nagyon sikeresek voltak és akkor tudják hogy ezek már nem csak grafikailag jók hanem mindenhogy és akkor ne 1000-2000 FT-ba kerüljenek
2013. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!