Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » N64 emulátort és játékokat...

N64 emulátort és játékokat Androidos telefonra rakni?

Figyelt kérdés
Első androidos telefonom (Samsung Galaxy Express) és nem akarok elrontani semmit.

2013. nov. 20. 20:11
 1/8 Krisipoke ***** válasza:
Komolyan egy telefon képernyőjén emulált controlleren akarsz N64 játékokat játszani? Ember, szerinted mennyire kényelmes és pontos az? :D
2013. nov. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MayDay86 válasza:

Meg lehet persze. Sok féle van. Nokiaprogramok.hu oldalon a letöltésekben kell lennie. Onnan szedtem le én is. Galaxy s2-eshez használtam és tökéletesen működött.

Játékokat az a freeroms.com/n64.htm oldalról tudol le tölteni. Le töltöd a zippet asszem ki kell csomagolni indítod a n64emulátort be tallózod a játékot és élvezed. Marioval teszteltem.

2013. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, megoldottam azóta. :)

Első válaszoló: képzeld lehet rajta játszani, csak ügyesebb vagyok nálad lány létemre is ;)

2013. nov. 21. 17:54
 4/8 Krisipoke ***** válasza:

Első vagyok.

Nem bántásból akartam mondani, egyszerűen az okostelefonok érintőképernyői nem alkalmasak arra, hogy kontrollereket jól reprezentáljanak, így főleg az akciójátékok teljesen más élményt fognak nyújtani. Persze, lehet játszani rajta, de egy igazi controlleren, vagy akár billentyűzeten összehasonlíthatatlanul pontosabb és kényelmesebb az eredmény.

2013. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Különben feleslegesen is kaptam fel a vizet, mindegy is, igazad van különben, annyit hozzátennék azért hogy nagyon szépen meg lehet szokni, persze ehhez kell 1-2 óra.

+ számítógépen emulátoron nem is találtam meg sok billentyűparancsot, volt egy-két játék ami feladta a leckét emiatt.

Arra jó az egész hogy ha odavagyok valahol ott is tudok játszani:)

2013. nov. 22. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: mire jó, hogy egyesek csak kötekedni tudnak? Nem az volt a kérdés, hogy mennyire pontos a kontroller emulációja, hanem hogy meg lehet-e oldani.
2013. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisipoke ***** válasza:
Ne haragudj, csak hozzá akartam szólni a témához. Gyakorlatilag ez egy tipp volt, hogy nem igazán jó szerintem érintőképernyőn játszani ezeket.
2013. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Spilerke ***** válasza:

N64-es emulatort találsz a playáruházon is a coolrom oldalról pedig le tudsz szedni egy csomó játékot.

Krisipoke te pedig nagyon hülye vagy, ha van egy jó emulatorod a telón ugyanúgy tudsz N64 játékokon játszani, mint az össze többi androidos játékon, ha pedig veszel hozzá egy billentyűzetet még nagyobb élmény nyújthat. :D

2014. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!