Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rákényszerítik a PCseket a...

Rákényszerítik a PCseket a konzolra, tényleg megfognak idővel szűnni a PC-s játékok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban azt lehet látni, hogy pc-s játékoknak aránytalanul nagy a gépigénye,optimalizálatlan(direkt), akkor a konzol exkluzív játékok miatt vegyél konzolt, a konzol jobb, meg csak marketing-marketing-marketing, a nextegn így-úgy, "fú ez a játék hogy fog kinézni nextgen-en" meg ilyenek, a konzolosok szidják a PC-seket,pl. "folyton warezolnak", meg stb, egyre jobban lehet érezni hogy a PC háttérbe szorul. Akkor a GTA V pc-s verziójáról semmit se lehet tudni, csak pár alaptalan pletyka, azt se lehet tudni hogy egyáltalán kijön ("mert úgy is le torrentezik, ne is adják ki nekik nem érdemlik meg", petíció ellenünk,stb.), persze teljesen nem szűnik meg pl. az MMO-k meg az ilyen PC exkluzív játékok miatt, de joggal lehet félni, hogy a neves játék fejlesztők ott hagyják a PC-t, szépen lassan eltűnik a sok JÓ játék és a boltok polcain már csak ezek az "olcsó" szimulátorok találhatók majd meg, véleményetek?

2013. nov. 19. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta is létezik egymás mellett a konzol meg a pc?
2013. nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

dehogyis

a "next-gen így-úgyozás" meg egy év múlva már sehol nem lesz

2013. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
egyébként remélem tudod hogy a GTA III óta (ami 2001-ben volt) szabályosan legalább 7 hónappal később jelennek meg a GTA játékok PC verziói
2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
régóta, de régen ilyen nemvolt szépen meg voltak egymás mellet, sokaknak internetjük se volt úgy játszottak, havertól kölcsön kérték stb.és ilyen kérdés fel se merülhetett
2013. nov. 19. 20:28
 5/13 A kérdező kommentje:
GTA esetében be volt jelentve, de amúgy 2001-be nem volt akkora PC-s tömeg mint ma lehet sokan nem is tudtak róla,vagy észere se vették amikor megjelent, kisseb volt az információ áradat mint manapság.
2013. nov. 19. 20:34
 6/13 anonim ***** válasza:

egyébként azt se felejtsd el hogy generációváltás van a konzolok terén így mondjuk 1 évre a PC háttérbe szorulhat

aztán (mint ma is) újra előtérbe kerül, mivel a PC a konzolok felett áll

most erről vitatkozhatunk mint arról hogy milyen nap van ma, vagy hogy a Wii miért jobb mint a Kinect vagy a PS Move, de ez tény

2006-ban is ez volt, mikor jelentek meg sorra a konzol-exkluzív játékok, ami meg multiplatform játék volt, előfordult hogy szebb volt konzolon, de hamar lecsengett a dolog és ma mondjuk ha egymás mellé teszed a BF3 PC és konzol verzióját, azt mondod hogy "hát az előbbi kicsit sokkal szebb"

de szerintem még mindig nem olyan vészes a helyzet mint akkor, lásd a The Division next-gen cím lett volna, mégis kiadják PC-re, Titanfall-t is kiadják, a készítők és a kiadók sem ostobák mert a kalózok mellett még így is van nyereségük a PC játékokból

szóval nem kell félteni a PC-t, inkább félts engem, holnap töri dogát írok :O

2013. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan úgyse lesz hogy a PC gamerek eltünnek. Pláne hogy sokan annyira, már-már nevetségesen utálják a konzolosokat hogy a közelébe se mennek ilyen dolgoknak. De a warezolás nem csak pc-sek körében megy. Jó az arány a konzolosoknál kisebb, de egyik se jobb a másiknál. Vannak pc-sek akik ugyan úgy megveszik a játékokat, vannak akik letöltik, és ez nincs máshogy a konzolosok körében sem. Ha nem lesz játék pc-re akkor a konzolokat fogják kiszemelni azok akik most a pc-s játékokat törik fel. Legalább is én így gondolom.
2013. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki át akart térni a konzolra az már régen átment, én nem tudtam, hiába van x-boxom, egy két napot játszottam vele, de annyira szar az egész. Egy új x-box árából egy egész komoly pc konfigot lehet összehozni és egy pcvel mindent lehet csinálni (net, word, képek, stb) egy konzollal meg játszani csak (és szerintem azt is ratyi módon).
2013. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem marhaság amit írtál.

A PC mindig is megélt a konzolok mellett és meg is fog. Övék a legnagyobb tábor.

1-1 játékból meg felesleges kiindulni.

2013. nov. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már csak azért is kiadják,mert pofon egyszerű a portolás PC-re,ha fejlesztő lennél ez lenne az álmod hogy úr isten portoló részleghez kerülhessek :D

Viccet félre téve én mindig is utáltam PC-n játszani,egyszerűen olyan jó hogy mindenki tök egyforma esélyekkel indul konzolon,tehát 60FPS mindenkinek,egyforma kontroller tehát nincs az,hogy fú neked 30.000Ft-os egered meg billed van,valakinek meg egy TESCO-s fos jut tehát na érted,meg nem mindegy COD-ban sem hogy nekem van 60FPS-em addig a másiknak akár 1000 is lehet,és egy 500 FPS-el rendelkező játékosnál tök más az egész,mire én lőni kezdek addig ő rég szitává lőtt stb...

Konzolt azért is jó mert tényleg,olyan játékok jönnek ki rá ami PC-re soha sem így nagyon jók.GTA V meg ki fog jönni,bár lehet késni fog mert most a GTA online nagyon jól megy,folyton feljesztik és nem akarják azt hogy otthadják az x360-at meg a ps3-at amire szeptembertől fojton jönnek ki frissítések.

2013. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!