Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a SimCity?

Miért nem működik a SimCity?

Figyelt kérdés
Pontosabban az origin, de a csak a SimCityt vettem rá. Valamiért nem kérte az e-mail címemet, és most a honlapon nem tudok belépni, nem tudok multizni a játékokkal, nem lehetnek origin barátaim, és nem tudok letölteni kiegészítőket. Miért van ez?

2013. nov. 18. 19:14
 1/3 anonim válasza:

Szia. Nekem is volt ez a baj. Mint kiderült az ,hogy gyerekként kezel az origin (én pl.:13 évet adtam meg és nem volt j). Amit tehetsz:

-Felhívod őket és megmondod mi a bajod (eszt tettem másik fiókra telepitették azóta remek) :) Számuk privibe írom nehogy baj legyen belőle.

-Rosszabbik eset tűröd tovább.

2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Sokat segítettél :)

De ha pl. megveszem a bf4-et (már pedig meg szeretném), és feltelepítem akkor arra a fiókra nem tudom? Vagy csináljak egy másikat? Mert én is 13-vagyok.

2013. nov. 20. 16:59
 3/3 anonim válasza:

Feltudod majd szerintem a régire is csak ott se lesz kiegészitő stb.(vagy amit ott adnak).

Viszont az újon szerintem jó lesz.

2013. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!