Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimben a tolvajoknak...

AnunimuS/HUN/ kérdése:

Skyrimben a tolvajoknak melyik a legjobb kö?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvileg a "Thief Stone" de a"Lover Stone"-al jobban jársz mert minden "skill" 15% gyorsabban fejlődik a "Thief Stone"-nál igaz 20%-al de nem minden képességet.


[link]


[link]


Itt láthatod az összeset.


[link]

2013. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oravecz János ***** válasza:

Szia!


Ez attól függ, hogy mire van szükséged. A Thief Stone valóban jó, de csak arra, hogy a tolvaj képzettségeid gyorsabban fejlődjenek. A Lover Stone is hasonló, csak az összes képzettségedre van ilyen hatással, viszont azzal bukod (már ha van) a férj/feleséggel töltött éjszakáért járó bónuszt.


Ha más jellegű és tolvajokra jellemző segítségre van szükséged, akkor:

Shadow Stone - napi egy láthatatlanság, ha a lopakodást meg kell támogatni.

Steed Stone - ha esetleg többet kell cipelni egy komolyabb balhé miatt.

Tower Stone - Kiniythatsz napi egy maximum expert nehézségű zárat, arra az esetre, ha még nem vagy elég jó.

Serpent Stone - Naponta egyszer lebéníthatsz valakit 5 mp-re, ha esetleg nem bírnál vele és megkerülni sem lehet.

Ritual Stone - Ezzel pedig jó kis kavarodást lehet okozni... ;-)

2013. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben, és ezeket hol találom?
2013. nov. 18. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
#1. Vagyok ott a link amit küldtem rákattintasz a kiszemelt "Stone"ra és mutatja a térképen.
2013. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz de már megtaláltam
2013. nov. 20. 06:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!