Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 14 menedzser mód?

Fifa 14 menedzser mód?

Figyelt kérdés

Tanácsokat kérék Tőletek/önöktől.

ahogy a kérdésben leírtam fifa 14 menedzser módban kérnék pár tanácsot. PL: Melyik illetve milyen szintű csapattal érdemes elkezdeni (Ne legyen nagy sztár csapat)?

A globális felderítőt érdemes e használni és ha igen akkor hogyan érdemes?

Utánpótlásra is ez a kérdés vonatkozik.

Kiket érdemes kevés pénzért leigazolni?

A válaszokat előre is köszi!



2013. nov. 17. 16:36
 1/1 anonim válasza:

Bármilyen csapattal bátran el lehet kezdeni, én direkt az angol negyed osztályból indultam el, abból is a lehető leggyengébbel (Bristol Rovers - fél csillagos).

Utánpótlásneveléssel nagyon nagy pénzt lehet szakítani, Németország és Franciaország az amelyik a legtehetségesebb fiatalokat termeli ki a játékban. (86-92-es potenciállal van jópár játékos onnan).

Később ha már van pénzed venni is játékosokat, akkor érdemes úgy keresni, hogy kölcsönvehető játékosokra szűrsz rá és állsz elő szerződési ajánlattal. Nem egy nem kettő jó vétel vanköztük aki még 18-20 éves és nagy sztár lesz belőlük. Itt lehet látni kb. milyen értékekkel rendelkeznek, a listázott játékosoknál vakon vagy. Ott csak a jó felderítő segíthet, de az is sokpénz...


Magyarok közül Varga(KVK) - 77-78-as szintig fejlődik, Novothny Soma(Cs)- 79-80, Otigba(KH) 80+, de én inkább ifiket játszatok és fejlesztek fel. Pár év alatt 1-1 tehetség 65-ről simán felmegy 80 fölé.

2014. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!