Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor elkezdek jatszani a F1...

Amikor elkezdek jatszani a F1 2013-al nem akad de 5 perc utan mar igen es igy jatszhatatlan ez miert van?

Figyelt kérdés
Leptopomon siman kellene, hogy mennyen : win7 64 bit,i3 proci, 8GB RAM, 2 GB videokartya

2013. nov. 17. 08:21
 1/2 anonim válasza:

Az csak egy dolog hogy a videókártya 2GBos de lehet kicsi a GPU-ja (én erre tippelek ezért van)

A másik hogy lehet hogy az i3-as proci nem bírja úgy a dolgokat, ezért ajánlottak nekem is egy i5-öst ami ugyan úgy teljesít mint egy i7-es és fele annyiba SE kerül

A 8GB RAM az elég kell hogy legyen BŐVEN de azért nézd meg hogy hány MHzesek, bár annak nem szabadna bezavarnia hogy hány MHzes, de nem biztos hogy jól tudom ezt a RAM-osat.

Lényeg hogy derítsd ki hány MHz-es a vidikarid és hogy mi a pontos neve.

2013. nov. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ahogy elnézem egy nagyon jó vidikarid van!

Ahogy elnézem gépigény-en a vidikarid bőven el kell hogy vigye és a RAM-od meg aztán végképp elég.

A processzorodról tudnál írni pár konkrétabb adatot?

Lehet hogy nagy sajnálatra a procid lesz a hunyó... :/

2013. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!