Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hiba hamachi szerverrel...

Hiba hamachi szerverrel minecraftban, kerhetnek segitseget? (bov. Lent)

Figyelt kérdés

Csinaltam egy sajat hamachi szervert ez a video alapjan: http://www.youtube.com/watch?v=-6fS6JofKd8


Minden oksa csak az nem, hogy:azt irja ki, hogy communication error vagy cant reach server (ezt pirossal a szerver nev alatt) es jobb felul ahol zoldnek kene lennie azt irja ki, hogy no connect Amikor probalok csatlakozni akkor ezt irja ki:connection refused:connect


Mar 500 videot neztem angolul, forumokat olvastam szinten angolul...semmi


Hogyan lehet ezt megoldani?

Ha en be tudok lepni akkor majd a baratom is, nem?


Aki segitene, annak nagyon megkoszonnem,privatban megadnam a skype elerhetosegemet es kameran megmutatnam, ugy sokkal konnyebb lenne



2013. nov. 15. 01:26
 1/1 A kérdező kommentje:

Ja, hamachi logmein verzio van meg, a minecraft nem eredeti hanem a magyar minecraft kliens, es probaltam ugy is csatlakozni a szerverre, hogy nyitva/zarva van az a bizonyos Minecraft_server.exe ...semmi probaltam ugyis, hogy a tuzfalat kikapcsoltam..semmi , probaltam ugyis, hogy a tuzfalban engedelyezem a javat kipipalom stb. ...semmi


MOST OSZINTEN,MI A SZENT SZ*R VAN???

Valaki tud mas megoldasi javaslatot vagy akar csak linket, hatha nem lattam azt az oldalt vagy videot...

2013. nov. 15. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!