Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben fogadjak egy barátommal?

Miben fogadjak egy barátommal?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy vicces legyen mint például ki tud több cukorkát a szájába gyömöszölni vagy ilyesmi, csak már kifogytunk az ötetekből szóval a játékot kéne kitalálni a fogadás tétje már meg van

2013. nov. 14. 20:48
 1/4 anonim válasza:
attól függ hány évesek vagytok. mert ha 15+ akkor én már merem ajánlani a sör-virsli versenyt de vannak még ehez hasonló hülyeségek
2013. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 felett és a hülyeségeket kifejezetten várom :)
2013. nov. 14. 21:18
 3/4 anonim válasza:
Van egy nagyon durva fogadásom... erről egy film is van. sexeld végig az abct... de ha nem ilyet akartok akkor ivósversenyek... hülyeségre vagytok kíváncsiak? bocsi olyanokat nem nagyon tudok. max meztelenül ki tud többet futni az utcán. gatya van a kezében és ha elege van felveszi azt. ilyeneket ismerek. remélem segítettem.
2013. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xHaru ***** válasza:
Menjetek végig a városon\falun és kérjetek meg mindenkit,hogy adjon egy szájra puszit amit telefonnal fényképezzetek le.Aki több képet gyűjt 3 óra alatt az győz! Remélem segítettem :3
2014. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!