Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A minecraft szerverem egyszer...

A minecraft szerverem egyszer csak elromlott vagy mi nem értek én ehhez pl help? Részletek alul:

Figyelt kérdés
Sima minecraft szerver nem bukkitos csak hamachis haverjaimmal szoktam játcani és egyszer csak azt írja ki:[WARNING] FAILED TO BIND TO PORT! [WARNING] The exception was: java.net.BunException: Address already in use: JVM_Bind [WARNING] Perhaps a server is already running on that port. Pedig be van írva a hamachis ip-ém összee vagyunk rajta csatlakoztatva tűzfal kikapcsolva mi a hiba nem értem valami pontos megoldást valaki írna pls. Vagy csináljak ujj szervert?

2013. nov. 13. 21:13
 1/2 Br3nor ***** válasza:

Ez a lényeg: [WARNING] Perhaps a server is already running on that port.

Szabadfordításban annyit tesz, hogy már megy a szervered ami használja is a 25565-ös portot. Ezért amikor elindítod a másikat akkor nem tudja lefoglalni a portot mert már a másik használja.

2013. nov. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van... Régebben nekem is volt hasonló problémám. A routerrel kellett szenvedni kicsit, de pár óra videózgatás után sikerült megoldani... A lényeg, ha utánanézel, akkor megtalálod a videókat amiket én is megtaláltam, csak nekem ezek már jó egy éve voltak, és nem emlékszem hogy hol és mit kell csinálni.. Annyit tudok, hogy a routerben be kell állítani a 25565-ös portnak a szabad utat oda-vissza... De hogy hol, azt nem tudom már...
2013. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!