Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en a Counter Strike...

Steam-en a Counter Strike Global Offensive megvan eredetiben, sokat játszottam vele, most látom, hogy van workshop hozzá, és letöltöttem 1-2 cuccot. Hol lehet ezeket alkalmazni? Melyik menüpont?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak pályákat lehet workshop-ból letölteni, azokat meg értelemszerűen saját szerver indításnál lehet kiválasztani.
2013. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pályát szedtem le,hanem fegyver skint...
2013. nov. 13. 17:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Fegyver skint nem tudsz letölteni onnan. Szavazhatsz rájuk és steam talán beteszi a random dobások közé vagy a következő dobozok egyikbe, amiket kinyithatsz pénzért. Egyiknél sincs "Feliratkozás"/"Subscribe" gomb.
2013. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh,köszi akkor mégsem töltötte le :( Pedig már azt hittem,hogy ebben is lesz ilyen skin,map letöltős workshop,mint L4D2-ben
2013. nov. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!