Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V ben hogyan lehet részvén...

GTA V ben hogyan lehet részvényekkel pénzt keresni?

Figyelt kérdés
csak a részvényes pénzkeresés érdekel.a franklinnel csináltam h gold coastra raktam fel és a lesteres assasination os küldetések után emelkedett. de ezeknek már vége és nemtudom h kell :/ neten nézegettem videókat de még mindig nem értem valaki tudna segíteni?

2013. nov. 10. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a játék szerint 7ek óta a dollarpilsben van 3ember több mint 500.000 dollárja, de eddig csak eset az ára. Szóval nem tudom hogy mikor fog emelkedni, de már ideje lenne.


Én azt csináltam, hogy kiválasztottam olyan részvényeket amik emelkednek, aztán egy előbbi mentéssel vissza mentem az alacsony árfolyamig, hogy ott megveszem aztán ha emelkedik eladom. De nem így történt:)

2013. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!