Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Ghosts hibás, mi...

Pegazus900 kérdése:

Call of Duty Ghosts hibás, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Megjelent a cod ghosts mondom letöltöm ( igen még jó hogy nem vettem meg...)

19 óra letöltés után és 20 perc telepítés után ez a szöveg fogad hogy "nincs 6 gb ramom"(ezt még megoldottam)

Elindítom a játékot minden tök klafán megy aztán fel kerülök az űrbe ahol megkapom az első fegyvert.Igen egy baj van.

Bugos az egész szar, mert a fegyveren nem látszik a célzó mügyürje meg ahonnan lő maga az cső átlátszó.

ez még nem olyan nagy baj csak rohadjak meg annyira zavaró és nem értem miért.Azt hittem az a tessellation vagy mi mert pl Tomb Raider vagy splinter cellnél be kapcsolom akkor eltűnik minden föld és embereknek a teste (ez a 2 játék eredeti).De nem az volt mert nem volt bekapcsolva, HA a terrain detail azt akarja jelenteni...

Mi lehet a gond?



2013. nov. 9. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Én megvettem 4gb ramom van de 6 kell vegyél még annyi ramot h meglegyen a 6
2013. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rakat sz'r a videó kártyád ilyen egyszerű az egész.
2013. nov. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
van hozzá ramfix hogy ne kérjen 6-ot csak 4et
2014. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!