Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy állítsam be a routerem,...

Pianoboy kérdése:

Hogy állítsam be a routerem, hogy tudjak Csatlakozni Age of Empires 3 szerverekhez?

Figyelt kérdés

Gameranger-rel szeretnék csatlakozni a szerverekhez. Belép a játékba, minden oké, mindaddig amíg csatlakozni nem próbálok. Mindig "Failed to connect" üzenet fogad. Routerről netezek és meg van patch-elve a játék 1.14-ig. Tehát a verzió nem lehet a gond. Inkább a router.


Segítenétek nekem hogy mit és hogyan állítsak be?


Köszönöm szépen



2013. nov. 7. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak hostoláshoz kell portforwardolni a routert, csatlakozáshoz semmit sem kell vele csinálni. Max a tűzfalad blokkolhatja a játékot (nem a routeré).
2013. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tűzfalat ki kell kapcsolni.

Én az Age of Empires 2-vel játszok otthon a tesókkal LAN-on és nem tudtam, hogy miért nem érzékelik egymást. De végül rájöttem, hogy a tűzfal az oka. :)

2014. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Megkeresed a C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\Documents\My Games\Age of Empires 3\Startup mappát. Kell egy user.cfg fájlt létrehozni a Startup mappában. (A cfg a fájl kiterjesztése, tehát létrehozol Jegyzettömbbel egy szöveges állományt, majd ebbe a mappába úgy kell elmenteni, hogy .cfg-t írsz a végére, ne .txt-t. Ha van ott ilyen fájl, akkor Jegyzettömbbel szerkeszted, és egyetlen sorral kell elmentened a fájlt: OverrideAddress="xxxxxx"

Az x-ek helyére a saját IP címed kell írni(pontokkal együtt), amit mondjuk innen tudsz lekérni, csak ki kell másolnod: [link]

2015. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, overread tök hasznos ha több ip címe van. :D
2015. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Csak szólok, hogy az út ez, vagy hasonló, (nem tudom másképpen hogy lehetne a konfigurációs fájlt feltölteni címmel), mert a legtöbb router támogatja az UPnP-t. Nem router hiba az, amikor már bent vagy a játékban, de nem tudsz felkapcsolódni rá.. én "ezóta" tudok belépni és gond nélkül játszani. Dinamikus IP esetére fel kellene túrni a netet, hogy esetleg felsorolásként lehet-e használni..

Egyébként még ha valaki olvassa ezt egyszer, XFire, Skype, Hamachi és minden ilyen program legyen jegelve, valamint a hálózatot engedélyezzétek mind GameRanger-nek, tűzfalhoz legyen hozzáadva a játék és a GR program is.

2015. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!