Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto shippuden ultimate...

Naruto shippuden ultimate ninja 3 full burst? PC-RE

Figyelt kérdés

hogyan lehetne 2-esre állítani a játékot billentyűzettel? nekem azt írja ki h disambled a játékkal lenne gond vagy mi?

a keyboard működik de a többi nem megy valami megoldás?


2013. nov. 7. 08:37
 1/5 Vulkanjoe válasza:
Gondolom egyszerű Joystickod van, ehhez a játkhoz meg Xbox 360 joystick kell. De te még szerencsés vagy, mert nálam még csak el sem akar indulni a játék! :(
2013. nov. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs joysick-om billentyűzettel játszottam rajta csak a 2-est nem lehet beállítani tehát akkor 2-es-hez kar kell + billentyűzet vagy 2-kar kell és kész?
2013. nov. 10. 09:22
 3/5 A kérdező kommentje:

am itt a játék én innen töltöttem le lassan tölti de nekem tökéletes-en ment szerintem neked is jónak kell lennie...


katt a pirosan kiírt címre


ITT :

[link]

2013. nov. 10. 09:30
 4/5 Vulkanjoe válasza:
Mindent be lehet állítani a billentyűzten! Keress rá youtube-on, van pár videó ahol mutatja, mit hogyan kell beállítani.
2013. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem találom hogy hogyan kellene 2-esre állítani billentyűzettel tudna valaki esetleg linket küldeni hogy hogyan lehetne ??
2013. nov. 14. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!