Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ban mi az a Openraid és...

WoW-ban mi az a Openraid és hogyan működik?

Figyelt kérdés
meg biztonságos?

2013. nov. 7. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Openraid = nem klános hanem random emberek és bárki mehet. Nem biztonságos, gyakran van, hogy lefizetik a loot osztót vagy pedig csak simán odaadja haverjának / magának ami kell.
2013. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 XenoMorph ***** válasza:
szerintem biztonságos. általában ha valamiféle ilyen eset történik h lelép a lead a pénzzel vagy egyebek írtok supportnak és eljár az ügyben. lényeg hogy legyenek fényképeid mindig a raidleadról, raidról stb. korrektek szoktak lenni az adminok és hamar eljárnak az ügyekeben.
2013. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 Mondod ezt úgy, hogy nem is tudod melyik szerveren van. (a korrekt adminos részre értem)
2013. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 XenoMorph ***** válasza:
hát olyan szerveren ahol már openraidról gondolkodnak az emberek ott elég sokan szoktak lenni, ahol sok ember van ott sok az admin is, ha meg admin az már alap kötelesség hogy korrekt legyen
2013. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem korrekt adminnal én még soha nem találkoztam, pedig a main karakteremmel már mind3 nagy magyar lakta szerveren voltam az elmúlt 9 évben.

Az openraid pedig biztonságos.

2013. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csiß ***** válasza:
Én oQueue addont használok.Kb ugyan az mint az openraid csak in-game.Nem kell onlapon szöszölni.Nagyon jó crossrealm pug kereső.Lehet filterezni arénára,rbg-re,raidre,questre,stb stb..
2013. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csiß ***** válasza:
onlapon = honlapon*
2013. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!