Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy nintendo nes-em és...

Van egy nintendo nes-em és szeretnék PC-én játszani vele. Ha veszek egy tv turner kártyát a gépembe akkor már tudok játszani a nes-el a gépen?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod a két gépet összekötni? Vagy ennek csak én nem látom értelmét?

Ha nintendo játékokkal akarsz gépen játszani, akkor szedj le egy emulátort és az összes játékot is le tudod tölteni hozzá, csak a nevüket kell tudni.

2013. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz. :-)

Bár én is inkább emulátor-párti vagyok, léteznek már tökéletes emulátorok, simán játszhatsz velük közvetlenül a PC-n is. Ilyenkor élvezheted a PC előnyeit is, lehet állást menteni/betölteni, neten másokkal játszani, stb. Igaz, a PC-hez nehezen fogod hozzákötni a NES-kontrollert...

2013. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a kontrollert hanem az egész nes gépet akarom rákötni a gépre, akkor felismeri vagy?
2013. dec. 13. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Én játszottam a Csipet Csapat Nes-es videojátékával, de az első szint végét nem tudtam végig játszani, mert nem tudtam elég jól feldobni a labdát az ellenség legyőzéséhez. És mindezt emulátorban (NEStopia) csináltam. Még a Kacsamesék-ben sem tudtam aktiválni a PoGo bot-ot.

Sose bízz az emulátorokban.

2014. aug. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!