Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videojátékokat vegyek...

Milyen videojátékokat vegyek karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
Bármilyen stílusú lehet, egy ps3-mas és egy pc-s játékot is mondjatok! Köszönöm :)

2013. nov. 6. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ attól hogy kinek vennéd, és Ő milyen játékokat szeret...
2013. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dognose70 válasza:
Hello! én is nagy ps-es vagyok so nem szerettem valamiért az xbox-ot te erre ne térjünkk ki nehogy sértődés legyen! A lényeg az hogy tavaly ballagásomra kaptam egyx PS3 slim 320gb-os konzolt aminek hogy is mondjam ugy örültem hogy majdnem bepsiltem örömö9mbe hozzá adott AC3 premium ediionallos csomaggal szoval mindenem megvolt amit akartam .Ezután mivel én azelőtt ps2-őn és WII-n játszottam nagyrészt megnéztem milyen játékok vnnak rá mivel elsősorban azér szerettem volna hogy végre jobb ujbaab szebb jobb játékokkal tudjak játszani mivel tudjuk hogy a PS3 volt z első konzolja a Sony-nak amin lehetett netkapcsolatot létrehozni illetve multyzni.Azután elkezdtem yűjtögetni és lassan lassan egyre több játékom lett mire már azt hittem enyém az 576 !!! :DD D de komolyan ha nincs legalább 30 db Eredeti !!! játékom rá akkor egysem ...Na de mindegy nem is ez a lkényeg bocsi kicsit elkalandoztam ! Szoval előpsször is elkéne dönteni milyen tipusu játékokat szeret az illető pl :akció,kaland,lopakodos,FPS,TPS és ezer más műfaj van ha akciórol van szó ajánlom az MW3-at mint COD, akkor a god of wart ami egy playstation exlusive game,Far cry 3,AC3 akkor kaland gamek közül ami nagyon fontos leet az az :uncharted 1,2,3 mindegyik jó,mászkáos illetve lopkodos játékok pl a hitman absolution ,hihetelneül király játék elődjeihez képest,meg az ujjonan megjelent tom clancy black list ami egy titokban kivégzős mászkálós sirály cucc ! :DD Verekedős játékokat ha szeret akkor ajánlom figyelmedbe a mortal kombat 9 et a legujjabb mortalt mivel az is gec*** jolett ! reméolem segítettem és boldog karácsonyt előre is ! :))
2013. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az illető nemigazán szereti a már-már túlzásba vitt szériákat mint pl. a cod (a cod fanok ne sértődjenek meg).... Az lenne a kérdésem, hogy az új splinter cellnek mennyire fűződik a sztorija az előző részekhez ? Amúgy már a ps2-ön is lehetett multizni :) Idáig mindenkinek ment a pont.
2013. nov. 6. 10:26
 4/7 dognose70 válasza:
Azt nem tudtam hogy lehetett e vagy nem de nem igazán érdekel ! :) A black listes játék amit említettél sajnos nem ismerem a széria régebbi részeit de a mostani nekem mindenképp elnyerte a tetszését szoval én csak azt tnácsolom ,probáld ki ! :D
2013. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Splinter Cell játékok mind kapcsolódnak egymáshoz

a Blacklist jó kis játék, jobb mint az előző Conviction, vagy az azelőtti Double Agent

PS3-ra szerintem valami exkluzívot kéne venni, ajánlom a Beyond Two Souls-t vagy a Last of Us-t

de lehet GTA V is vagy Red Dead Redemption

PC-re amit ajánlanék az AC4 vagy BF4 lenne, de nyáron jelent meg rá az említett Splinter Cell és a Payday 2 is, jó játékok azok is

online multiplayer pedig volt már PS2-höz és Xbox-hoz is, ebben a generációban már nem számított újdonságnak

2013. nov. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PS3-ra van még az Ico & Shadow of the Colossus kollekció, két nagynevű és nagyon jó PS2 játék HD portja 1 játék áráért
2013. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ps3-ra a The Last of Us mellet döntöttem. Köszönöm :) A pc-s játékon még gondolkodok. A Battlefield 4 mennyire különbözik a 3-tól ? Csak mert az megvolt neki és high-on (nem ultrán) indult, így milyen grafon indulna a 4 ?
2013. nov. 6. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!