Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty Ghosts: ez a...

Call of duty Ghosts: ez a grafika most komoly? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek a képek a maximális beállítások mellett készültek, de a teztúraminöséget nem lehet normal-nál feljebb rakni, mert visszaállítja. Fügetlenül ettöl, mi a véleményetek? Én elkeseredtem...



2013. nov. 5. 19:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
fut, csak kell hozzá a ramfix...
2013. nov. 10. 18:36
 12/14 szabolcs007 válasza:
Nekem 8gb ramom van és ugyan ilyen...
2014. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 AzEmber1 válasza:

Lekéne töltened egy video drivert az megoldaná problémádat csak a video kártya márkáját kell tudnod.

Amugy ki találta ki ezt a 6GB ramos hülyeséget? Activision játéktesztelőknek 1.5/Vista vagy Windows 7es hez 2GB ram kellet hozzá meg egy 512es Geforce 9500GT video kártya és full grafikán akadás nélkül futott.....

2014. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nálam az a baj hogy nem tudom feljebb rakni a felbontást!


1280x700-as felbontást lehet maximum be állítani, miközben tudja a tv-m a full hd-t, és más játékoknál meg tudom állítani full hd-ra..


Játék videó beállításánál: Fullscren, 16:9,16:10 próbálgattam, de akkor sem lehetett beállítani!

2014. nov. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!