Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 4: Black...

Assassin's Creed 4: Black Flag-et vagy a Batman Arkham Origins-t éri meg megvenni?

Figyelt kérdés
Mind a kettő játék nagyon tetszik csak nem tudom melyik érné meg jobban. Mind a két játékot szívesen látnám a polcomon és fent is lesz csak most az egyiket tudom csak beszerezni ezért akik tapasztalták már az élményét bármelyiknek annak köszönném ha megosztaná velem :)

2013. nov. 5. 19:10
 1/5 anonim válasza:
A Batman Arkham Origins-el játszottam, nem szokásom Batman-es játékokkal játszani de ez nagyon bejön. Viszont AC fan is vagyok, de mivel az csak később jön, én szerintem vedd meg a Batman-t, mire eljutsz az AC-hoz addigra kijátszod ezt és lesz is rá pénzed :D
2013. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, :) és ajánlom figyelmedbe az arkham city-t meg az arkham asylum-ot. Még várom több ember válaszát is, karácsonykor lepném meg magam az egyikkel :)
2013. nov. 6. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Batman-en nem játszottam, véleményt nem tudok mondani, az AC-n viszont igen, és meleg szívvel tudom ajánlani. Nagyon jó, és hosszú játék, abszolút megérte az árát.
2013. nov. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha karácsony egyértelműen Batman olyan feelingje lesz én is karácsonykor akarom végigjátszani újra. De később vedd majd meg az AC4-et is.
2013. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, a karácsonyi hangulat miatt, a Batman mellet döntöttem. Assassin's Creed IV-et meg majd amint meg lesz rá a pénz azonnal hozom is el a boltból. :) Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2013. nov. 10. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!