Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5-ben az ékszerbolt...

GTA 5-ben az ékszerbolt rablása után, mikor lehet újra Franklinnel, És Michael-lel. Játszani?

Figyelt kérdés
Kiraboltam a boltot, és Trevorral vagyok! De már vagy 3-4 küldit megcsináltam vele, de nem enged átváltani. Mennyi idő után fogja engedni, hogy átváltsak Michael-re vagy Franklin-re?

2013. nov. 5. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

két dolog lehet:

1.még várni kell egy kicsit,addig csinál mellék küldiket

2.Spoiler:a játék vége lehet,valakit meg kell ölnöd Spoiler end.

2013. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kötve hiszem, hogy a vége. Most járok a 20%-nál a játékban!
2013. nov. 6. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, azt már tudod, hogy Trevor úgy jön a képbe, hogy látja a rablásról szóló hírt a TV-ben (d*gás közben... :D), ezután az egyik haverját megkéri még az első küldetés közben, hogy nyomozzon Michael után kicsit. Nem hiszem, hogy át lehet vele váltani, mert néhány küldetést vele kell megcsinálnod, róla szól. Egyszer lesz egy küldetés, hogy Trevor kicsit elbeszélget Wade-del (a raszta sráccal, akire a nyomozást bízta), és kiderül, hogy Michael Los Santosban él, stimmel minden, így ketten elindulnak LS felé megkeresni őt. Utána talán még lesz pár küldetés, amit Trevorral kell megcsinálni, viszont hamarosan összefut Michaellel is, onnantól talán már Játszhatsz Michaellel újra. Franklin kicsit később jön a képbe. (Mindezt úgy mondtam, hogy csak megnéztem egy végigjátszást youtube-on nemrég, de se GTA-m, se konzolom nincs...)
2013. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm.


Nem is tudtam, hogy Trevor így tudta meg az ékszerbolt rablását.

2013. nov. 29. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:
le kell vezetned a városba trevorral, utána kapod vissza a többi embert
2014. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!