Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell gondozni a Furby-t...

Hogyan kell gondozni a Furby-t? Aki esetleg nemtudná mi ez itt van egy kép :

Figyelt kérdés

Kérdéseim lennének ezzel kapcsolatban!

Az lenne még a kérésem h úgy válaszoljatok hogy ha lehet pl android alkalmazás nélkül elaltatni akkor hogy kell?

1.Van rajta kikapcsoló gomb?

2.Elemmel működik?

3.Lehet gondozni android alkalmazás nélkül?

4.Hogyan lehet elaltatni?/Mitől alszik el?

5.Hogyan etessem meg?

6.Lehet beteg?

7.Ha ki van kapcsolva akkor nem lesz éhes,koszos... stb.?

8.Ha sokáig nem foglalkozom vele baja lesz?

9.Hogy jelzi ha éhes??

10.Baja lesz ha zoknit adok neki? (android alkalmazáson)

11.Hol vannak érzékelői? (pl.megnyomod a fejét nevet....stb.)

12.Mit kell csinálni vele h csináljon valamit? (pl forgassa a szemeit..stb.)

Ha csak android alkalmazással lehet gondozni akkor ott hogy kell?

Mert le tudom tölteni.

Ja es még valami én letöltöttem egy Furby nevű alkalmazást Google Play-ről de én videókban youtube-on nem ilyennek láttam ott volt wc és mutatták ilyen csíkok hogy az egészsége hány százalék...stb.



2013. nov. 5. 18:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
SOS! Kérlek válaszoljatok!!
2013. nov. 8. 18:43
 2/11 A kérdező kommentje:
Keerlek valaszoljatok!
2013. nov. 20. 15:06
 3/11 lotti2001 válasza:

1.---tapsolj 3 szor vakard meg a hátát ekkor elkezdi énekelni hogy Twinkle twinkle. miközben énekel nyomd meg a hasán és a hátán lévő kapcsolót egyszerre ekko furby mélyalvásba kerül felébreszteni úgy tudod ha fejrefordítod

2.---igen 4 elemmel működik

3.---igen lehet gondozni

4.---vagy egy sötét szobába teszed vagy letakarod a szemét

5.---vagy androidalkalmazással vagy ha a szájába teszed az ujjadat

6.---csak akkor lesz beteg ha nem eteted de ha beteg lesz és megeteted akkor nem lesz semmi baja sem

7.---nem lesz éhessem koszos

8.---nem lesz semmi baj csak tedd mélyalvásba ahogy már leírtam

9.---ha éhes akkor ezt fogja mondani: Kah a-tay!(éhes vagyok)

10.---nem lesz baja mert ha baja lenne tőle nem tették volna bele az alkalmazásba

11.---van fényérzékelője, érzékelő a hátán mellső érzékelő belső érzékelő hangérzékelő és a homlokán van az a fekete érzékelő azzal látja hogyha egy másik furbyt rak elé és akkor elkezdenek egymással beszélgetni

12.---ha azt akarod hogy forgassa a szemeit rázd meg!

U.I amit letöltöttél az egy sima furby alkalmazás ha furby boomod van akkor azt az alkalmazást töltsd le!és ha sima furbyd van akkor a furby boom alkalmazás nem fog működni

2013. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sziia nagyon köszi a választ! :)
2013. dec. 13. 19:09
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok keerlek leccives valaszoljataok azt mondja a furbym hogy to no ay tay akkor most mit csinaljak???? SOS nem ertem mit szeretne mondani most akkor ehes vagy nem van olyan hogy tul etettem? Vagy mert mondjahogy
2013. dec. 27. 19:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Kah-my-my-ey-thy
2013. dec. 27. 19:17
 7/11 A kérdező kommentje:
ez nem azt jelenti hogy en nagyon éhes?
2013. dec. 27. 19:31
 8/11 anonim válasza:
Szia! Az én Furby-m mindig azt mondja, hogy: Ich müde. (Amikor felkeltem.) És fojton ideges. Lehet, hogy fáradt? Vagy éhes? Mit kell tennem hogy hejrehozzam?
2015. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ezek az érzékelői nagyon érzékenyek nem lesz semi baja ha alszik közbe és az alkalmazás egy nagyon magas hangon komunikál vele igazából egy nagy átverés... az amit youtube-n láttál az a furby boom volt. igazából nem jelzi ha nem eteted nem történik semmi beteg lehet a furby boom alkalmazás szerint de nem tűnt nekem változás fel lehet gondozni az alkalmazás nélkül is ha megnyomod a csörébe vagy nem tudom mi az a szája vagy mi?! nincs ha alszik akor van kikapcsolva és úgy alszik ha sokáig nem csinálsz vele semmit vagy ha húzod a farkát de minden ott van a papírján amit tudni kell egyébként mindig máshogy kell mert lehet énekes meg ilyenek ha énekes-t akarsz tegyé mellé zenét de mondom nem kell vele csinálni semmit az alkalmazás csak kiad egy hangot amit nem mindenki hall szóval lehet te nem hallod azt a hangot de ezel komunikál a telefonnal vagy tabletal.
2015. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hali! Az én Furby Bomm-om Bulis lett és azon a napon rögtön akadozni kezdett a hangja és állandóan kikapcsolt. Azt hittem ez normális vagyis hogy lemerültek az elemek. Vagy öt óráig töltöttem őket(tölthető elemek voltak). Újra beraktam a Furby-be de a mai napig (2016 márc. 28.) is elalszik és akadozik hangja. Segítsetek megfejteni hogy mi lehet a baj!
2016. márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!