Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítsen! Wowon hogy...

Valaki segítsen! Wowon hogy tudok játszani? 17/L

Figyelt kérdés
Most ismerkedek ezzel a gamer-világgal és nagyon bejön. Sok helyről hallom hg a Wow az egy zsír játék. Meg szeretném tapasztalni hg tényleg így van e :)

2013. nov. 5. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Le se töltsd, nem éri meg. az Aion jobb.
2013. nov. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Megveszed, elõfizetsz, telepíted és már játszhatsz is.

A honlapján minden fontos információt megtalálszt.

2013. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én nyílt vagyok arra is :)

Ahoz útmutató??

2013. nov. 5. 12:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a megveszem, fizetek érte dolog nem igazán szimpatikus.. :D
2013. nov. 5. 12:11
 5/8 anonim ***** válasza:

ingyen csak tort szervereket fogsz kapni, amik az eredeti jatek toredeket nyujtjak

elobb probald ki az eredeti trialjat

2013. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Ez a megveszem, fizetek érte dolog nem

igazán szimpatikus.. :D"

Miért? Cigány vagy?

2013. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aion annyira jó, hogy 1 évvel a megjelenése után már szerver összevonásokkal tudták csak megmenteni az elnéptelenedett szervereket.
2013. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok Aion kedvelő, de az mmo játékosok olyanok mint a sáskák. Megjelenik, mennek 1000%-al, aztán miután kipróbálták beáll a 100%-ra. Megjelenik valami más, vagy visszamennek az előzőre, és jó ha 50% van.


Az, hogy a privát szerver nem közelíti meg az eredetis élményt hazugság. Akiknek a játék lényege a realmfirst kill, a gladiator, és a loremaster title nekik lehet nem elég egy privát szerver. De, hogy egy baráti társaság pár órára játszón, netán pár random emberrel rhczon/bg-zen tökéletes. És nekem ez a lényege az MMO-knak, hogy a távol élő haverokkal töltsem az időt. Bugok pedig előfordulnak mindenhol, eredetin is voltak olyanok, hogy egy rossz priváton se látni olyat. Ezektől függetlenül, az eredeti szervereken jobb játékélményt kaphatsz természetesen, és szebb dolog is megvenni a játékot, de nagy szakadék nincs minőségben a kettő között, ha jól választasz. Ha netán elkezdesz wowozni, ne kérj sok segítséget majd, hanem fedezd fel te a játékot. Ha van egy alapszintű angol tudásod, akkor a wowhead,curse és a google használatával nem leszel eltévedve. A wow-hungaryn is találhatsz kezdési tippeket.

2013. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!