Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ajánlani jó RPG játékot...

Tudtok ajánlani jó RPG játékot (pc)?

Figyelt kérdés
Olyan RPG-vel szeretnék játszani ahol vegyesen fellehet szerelni a főhőst mindenféle equipmentel és, hogy ezeken legyen a hangsúly a játékmenetet illetően. (pl star wars old republic vagy androidon: inotia 3). Köszi a válaszokat!

2013. nov. 2. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Morrowind, Oblivion, Skyrim, Baldurs's Gate, Legend of Grimrock, Diablo 2, Torchlight 1-2
2013. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért diablóban kell a gear, ha nem normalozol.
2013. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megcsináltam az év failját :). Szóval az 2. kommentet tekintsétek semmisnek.


Minden mmo-ban fontos a gear. De ha kifejezetten geart farmoló játékot keresel, akkor WoW. Hiszen azért mész le hetente raidelni, hogy legyen jobb geared, hogy gyorsabban verd le a bosst, ami dobja a geart. Amivel leverheted a következő raidben a bossokat.

2013. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem odatenni, hogy lehetőleg offline RPG legyen szal ne mmorpg :D kolibol sajnos nem mennek.
2013. nov. 3. 00:39
 5/6 singes válasza:
dragonage esetleg? főleg az 1-t ajánlanám, a második rész elég egyhangú az azonos pályák miatt
2013. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Dungeon Siege- bár ez akció RPG

The Incredible Adventures of Van Helsing

Jade Empire- Ez sem pont olyan amire gondoltál, de nagyon jó gém.

Planscape Torment- na ez olyasmi, amit írtál. Elég régi, de máig az egyik legelismertebb RPG.

Neverwinter Nights- Ez is olyasmi lehet amit írtál.

Mass Effect 1,2,3- na ezekbe is van equipment, de az űrben játszódnak. Viszont szerintem a legjobb játékok a világon, de most komolyan.

Gothic I, II, III- én csak a kettessel játszottam, de azt imádtam.

Sacred- ez is ilyen szaladgálós, equipmentes biz-basz. Nekem annyira nem jött be, de azért nem rossz.


Hirtelen ennyi.

2013. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!