Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékok Xbox360-ra?

Játékok Xbox360-ra?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hogy veszek egy boxot.

Néztem 60k-ért amihez +Fifa14 van.Megveszem az egyiket oké.

De engem ez nem nagyon érdekel.Inkább valami WoW,Gates Of Andaron,Metin2 akarok hozzá még venni persze boxra és nem pc-re.Mondanátok ilyen játék neveket?



2013. nov. 2. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudod ha ilyen játékokkal akarsz játszani ne xboxot vegyél.

nekem is volt anno de többek közt ezek miatt is adtam el.

2013. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Akkor?

Pc nem kell!Megveszem most 200k ért aztán 1-2 év múlva cserélhetem.

2013. nov. 2. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ha te MMO-kkal akarsz játszani, akkor hiába veszel konzolt, mert nincs rá!
2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az általad felsorolt játékok közül egyik sincs Boxra. Nem is igazán lennének játszhatóak rajta. A WoW köszöni szépen jól el van pc platformon, meg nem is lehetne normálisan irányítani box kontrollerrel. GOA, Metin2 ezek meg annyira fapados játékok, hogy még a PC verziójuk is egy béna keleti stílusú tucat játék tele gyerekbetegségekkel, nem még konzol platformra is fejlesszék. Max Diablo 3 van konzolra, de az nem mmorpg.
2013. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor ajánlatok...témája mind1...
2013. nov. 3. 13:08
 6/11 anonim válasza:
En eleg nagy GTA fan vagyok es en azt ajanlom vedd meg az xbox-ot , most attak ki a GTA V - ot es nagyon vagany jatek ,azzal ha a gta k is tetszenek vedd meg mert megeri , azzal 1, 2 evig en biztos ellennek , meg az hogyha a multis meg az mmorpg-s jatekokat szereted akkor tenleg cask pc ;
2013. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én se tudok 100% helyesen írni de aki még lemaradt 2.osztályban annak én nem fogadom el a tanácsát..kedves utolsó
2013. nov. 4. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:

@12:41


Nem tudom te mennyit játszottál GTA V-el, vagy hogy meg van-e neked egyáltalán kedves helyes író bajnok barátom, de ha a játékba minden apró kis hülyeséggel elszórakozol, és 100%-ra kiviszed, akkor sem tart tovább az egész 3 max 4 hónapnál, és akkor sem úgy hogy 0-24-be nolifer-kedsz.

Max a GTA Online-el lehet tartósan sokáig ellenni (legalább is én így hallottam) de ahhoz is a gold live + egy 15ezer HUF egy évre.

2013. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 DERIL hUn válasza:
Kockák vszekednek nekm is van boxom van rá mmorpg nem is 1 gelmész a browse gmes n a demok ál kiprobállsz párat mert van sok hactetszik akk megveszd ennyi a nevem boxon DERIL HUN írj ha segíthtek
2013. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te a helyesírási szótárral vagy nagyon össze veszve. :D
2013. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!