Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban hol tartózkodik...

Sims 3-ban hol tartózkodik általában Vladimir Schlick?

Figyelt kérdés

2013. nov. 2. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
valoszinuleg portbrige asszem ez jott ki a leszal az ejj-el es ott a szorakozo helyeken
2013. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Portbriget tudtam,csak már voltam csomó szórakozó helyen és nem találom,viszont előző simemmel meg valahogy találkoztam vele ..de nem tudom már hol
2013. nov. 2. 13:26
 3/5 SzDorka8 válasza:
Szerintem így nincs meghatározva egy-egy sim tartózkodási helye.De szerintem próbáld meg abba a plazma nem tom én mi szórakozóhelyen.Mert ott vannak általában a vámpíok mert az én játékokban vámpír.Remélem tudtam segíteni.
2013. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doma2000 válasza:
Én úgy emlékszem, hogy az egyik szórakozóhely alagsorában (egy felhőkarcolóban) van valami koporsó. És oda lifttel lehet lemenni :) de az nem tudom hogy az-e.
2013. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer összejött vele a simem :oo
2013. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!