Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Payday 2 demo: 100-as szint?

Esvagy kérdése:

Payday 2 demo: 100-as szint?

Figyelt kérdés
Hogyan érhetek el magasabb szintet a payday 2 demojában, mint a 10-es? (Az a határ, és nem egyszer láttam magasabb szintűeket pl.: 75-ös és 100-as)

2013. nov. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért láttál mert azokkal játszottál akik megvették.
2013. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem nem. De azért kösz.
2013. nov. 2. 14:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy "solar meya" a neve
2013. nov. 2. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor cheat engine vagy trainer, demot nem próbáltam de ezek szerint abban is lehetséges, demohoz nem 100%, hogy találsz ingyenes trainert ezért cheat engine-t javaslom.


Cheat engine-hez találsz tutorialokat bőven, de ha nem ismered a programok memória kezelését akkor nehéz dolgod lesz.


pár tipp:

-offline csináld, aztán felmész online és elvileg szinkronizálhatod a mentésedet vele, ha ezt nem teheted meg akkor már felejtős a dolog.


-Szintet valahogy át kellene írnod, ehhez 100%, hogy újra kell kezdened mivel 10 fölé nem mehetsz így memóriában sem találod meg egykönnyen.


-Kezdd az XP átírással, hogy gyorsan szintet lépj és megtaláld, hogy milyen memcím alatt tárolja a szintedet


-Skill pontokat is tegyél be magadnak, pénzt is.



Helyetted nem fogok googlézni, keress rá, hogy gépeden hol tárolja a mentést és hogy van-e hozzá savegame editor, azzal a fentieket átugorhatod és rögtön meg van oldva a dolog.

2013. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!