Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » én nekem van egy xbox 360...

Szőlősi szilveszter kérdése:

én nekem van egy xbox 360 slim 250gb/go-m és járt hozzá xbox live gold én beirtam a kódót amit kaptam hozzá tudok is multizni meg internetezni rajta de van egy problémám. Többi lent?

Figyelt kérdés
nah szóval tudok multizni meg használni rajta az internet explorer-t de viszont a havi 2 bonus játékot valamiért nem tudom letölteni most pl a halo3 a bonus game rá is megyen hogy games wich gold vagy mi ott rámegyek a halo3 ra de nem az van ott hogy download free hanem hogy 29000FT rámegyek és csak azt hozza ki hogy cancel megy hogy add payment option.De mivel én még csak 15éves vagyok sajna nincsen credit kártyám és nem tudom megadni nah szóval azt hogyan tudnám megoldani hogy le tudjam szedi a havi 2 játékot??? nagyon fontos lenne .... Előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. okt. 31. 10:00
 1/2 A kérdező kommentje:
am bocs nem 29000 hanem 2900 :)
2013. okt. 31. 10:01
 2/2 apukám72 válasza:
Aktiváltad a Live Gold kódot?
2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!