Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3 vagy Fallout New...

Fallout 3 vagy Fallout New Vegas? Melyikkel kezdjek játszani?

Figyelt kérdés
A kérdés igazából csak annyi, hogyha a New Vegast kezdem el egyből mert az a legújabb, akkor érteni fogom vagy a történet az nagyon összefüggő? Sosem toltam még Fallout játékkal, amit úgy érzek, ideje pótolni.
2013. okt. 29. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A két játék független egymástól, csak a világ azonos. Kezdheted nyugodtan a New Vegassal. Elég annyit tudnod hogy mi történt a nagyvilágban, úgy értem hogy a hidegháború atomháborúvá fokozódott, emiatt lesz meg az 50-es évek hangulata (ahol megmaradt) és közben komolyabb fegyverekkel rohangálnak a túlélők :P

Jah meg a háború óra eltelt pár év

2013. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kardashydraxon válasza:
Ez a kérdés nekem is segített (meg a válasz is) mert ma steamen akciós csak 5 euró mind2 full pakja
2013. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez hülyeség. Szerintem a Fallout 3-mal kell kezdened, hogy megértsd magát a játékot, annak a szerkezetét, pl. azt hogy egy Menedékben születtél... Muszáj a Fallout 3-mal kezdened! Csak kezdd el, juss el addig, amíg kijutsz a Menedékből, aztán mehet a new Vegas. Mondjuk, a két játék nem teljesen ugyanolyan, de ugyanazokon az alapokon nyugszik.

A történet meg közelsem az, ami feljebb olvashatő. Keresd meg a neten a Fallout bibliát!

2013. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Végülis akkor kezdhetné a fallout 1-el is.
2013. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!