Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 vagy ps 3?

Xbox 360 vagy ps 3?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan kérdezték már de most nekem irtok legalább.

Az osztály társamnak van egy boxos, az egyik kérdéshez azt írták hogy olyat vegyek ami a többi haveromnak van. De a ps3 jobben húz maga felé. Viszont a kinect is húz az xbox fele.

Az xbox külseje és a kontrollere is hűz az xbox fele. DE a Beyond two souls+ God of war stb hűz a ps3 fele. Míg a gears of war+halo hűz a xbox fele. Szerintetek meiket vegyem ?



2013. okt. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinect pontatlan...nem értem miért akarod ennyire...

Ha mozgásérzékelős konzol kell arra ott a wii...


[ps3on ugye van a move de kevés játék van rá és nem akkora számok...]


Az hogy azt vedd ami havernak van sztem hülyeség azt vedd ami neked kell...

Nekem tök m1 mit veszel de hülyeség 1 kontroller miatt xboxot venni...


Illetve gamek tere...xboxnak van kb 5-6 nagyobb exkluzívja....ps3nak meg rakat...

2013. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A haveros témát azért írogatjuk, mert így nem kell feltétlenül minden játékot megvenni, mivel ami megvan havernak is, azt tudjátok csereberélni és még plusz joystickot sem kell venni, ha esetleg együtt játszanátok. Amennyiben warez játékokról van szó, akkor már kicsit más a helyzet, akkor arra gondolj, hogy milyen játékokkal játszanál szívesebben. Én 2 hónapja vettem 120 gigás ps3-at használtan 30-ért, nagyon jó vétel volt, azóta befizettem psnplusra is. :)


Kinect miatt tényleg ne vegyél boxot, NAGYON nem éri meg.

2013. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat ! Ment a pacsi :D
2013. okt. 28. 21:11
 4/6 anonim válasza:
ps3. vedd meg rá a cod ghosts ot és toljuk :PP és az húz nem hűz (ellenben ha a hűz jelent valamit akkor elnézést :D)
2013. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RaidenPL válasza:

Szerintem Xbox-ot. Jobban megéri mint a PS3 mert ismertebb és olcsóbb.(az ismertebbet úgy értem hogy több játék van rá)

Én pl 13ezerért vettem flashelve+20 játék. és joy-al. Kiválóan működik, kiváló grafika(de én HD LCD Tv-n játszok) és tökéletes játékélmény! XBOX 360 4 EVER!

2013. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"az ismertebbet úgy értem hogy több játék van rá"

Ez hülyeség...multiplatform gamek megegyeznek exkluzívba jobb a ps3om a "kis szar gamek" meg nem számítanak... [gondolok itt a kb nes gamek csak fejlett grafika]


viszont hol vettél 13e ért xbox 360-at?:D az érdekelne XD

annyiért vennék én is! azt a régi multiplatformos gameket kitolnám rajta

2013. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!